Zarezervovat

Hotel a resort The Reef

Karibské dobrodružné lázně pro návštěvníky v každém věku ve Frederikshavnu

Hotel a resort The Reef je fantastický dobrodružný park pro malé i velké milovníky vodních radovánek v docházkové vzdálenosti od trajektového terminálu a centra přístavu ve Frederikshavnu. Voda má krásných 32 °C a je tu bazén s vlnami a hraje skvělá hudba. Můžete tady plavat, šplhat a potápět se za poklady ležícími na dně bazénu nebo jen tak odpočívat ve vyhřívaných vířivkách.


Reef Hotel Frederikshavn
Jednodenní výlety

The Reef je jedinečný dobrodružný akvapark pro celou rodinu. Je situován v docházkové vzdálenosti od trajektového terminálu ve Frederikshavnu. Voda v bazénech má příjemných 32 °C! Vyzkoušejte bazén s vlnami nebo si odpočiňte ve stínu tropické palmy. Můžete tady šplhat, potápět se za pokladem nebo jen tak relaxovat ve vyhřívaných vířivkách.

Tip: Každý den je k dispozici jen omezený počet míst za speciální cenu. Pokud se vám nepodaří sehnat vstupenky do akvaparku The Reef v termínu, který vám vyhovuje, můžete vždycky vyzkoušet hotel. Tak proč nezůstat trochu déle a nepřespat v hotelu The Reef?

 Koktejly
Silvestrovský pobyt

Silvestr v hotelu a resortu The Reef
Užijte si Silvestra v karibském duchu v hotelu a resortu The Reed ve Frederikshavnu.

Vítejte na silvestrovské recepci hotelu The Reef. Nabízíme dva různé silvestrovské balíčky: karibský lázeňský večírek s večeří ve formě bufetu v restauraci Calypso a kubánskou silvestrovskou slavnost v restauraci Det Gule Pakhuset. (Upozornění: Pouze pro dospělé.) Obě varianty zahrnují úžasný silvestrovský večírek s jídlem, uvítacím nápojem, kávou/čajem a šampaňským.


 zblízka nějaké lahodné karibské jídlo
Restaurace

Vyhládlo vám po dopoledni stráveném sjížděním na skluzavkách a blbnutím v bazénu s vlnami s dětmi? Hotelové restaurace hotelu The Reef mají na lístku výběr skvělých jídel vhodných pro celou rodinu. Můžete si vybrat malé občerstvení v plážovém baru nebo něco výživnějšího v karibském bufetu. Všechny podniky oplývají prázdninovou karibskou atmosférou.

Restaurace
The Reef nabízí skvělé jídlo v příjemném prostředí, ve kterém si můžete užít tolik potřebnou rodinnou pohodu. Užijte si příjemnou atmosféru a dostatek místa pro malé i velké rodiny. Rádi vás uvítáme v salónku, baru nebo rodinné restauraci Calypso.

Jestli hledáte klidný večer, který vás vytrhne z rutiny, pak máte vynikající možnost zajít do restaurace Det Gule Pakhus. Odpočiňte si v pokojném prostředí a vyberte si z rozmanité nabídky jídel zahrnujících klasické pokrmy i vzrušující novinky.

 jeden z hotelových pokojů v Reef Hotal a Water Park
Hotelové pokoje

Dopřejte si klidný spánek, abyste se ráno probudili natěšeni na lahodnou hotelovou snídani. Hotel a resort The Reef ve Frederikshavnu má 210 světlých a prostorných pokojů. Je mezi nimi hodně rodinných pokojů vhodných pro 2 dospělé a až 3 děti. Všechny ceny za pokoj zahrnují snídani a připojení Wi-Fi.

Přihlášení
Přihlásit se můžete od 16:00 v den příjezdu a odhlásit do 11:00 v den odjezdu. Pokud bude váš pokoj připraven před 16:00, můžete se přihlásit i dříve.

 

Přístup do zážitkových lázní
Vstup do zážitkových lázní je možný od 8:00 v den příjezdu. V den odjezdu je vstup do lázní možný jen v případě, že je tam volné místo. Je třeba si zarezervovat šatnu za poplatek 20 DKK.